Detajet e prones

TRR-0419-1559 Jepet me qera dyqan ndodhet prane shkolles Vasil Shanto , ngjitur me bar ego. - Tirane

 • viber_image_2019-11-26_12-03-55
 • viber_image_2019-11-26_12-03-48
 • f72fb720-a7ea-4fa0-b840-c1c3270e6591
 • c9499e38-be70-45cd-8f8d-c06a5261bf58
 • b874387a-5e3c-4d19-b79b-777c52373a91
 • 82959318-bc58-4356-8c3d-189f5702714e
 • 9581114e-3460-4183-acc1-2633e2d9c803
 • 56164dee-f9d1-4235-9047-a1006a8f651d
 • 46217a00-cf3d-4cd2-8004-108373e3ffdf
 • 652e8ae6-9777-4803-92e8-4456372effd2
 • 80f27a23-9d82-47c6-87ed-13810aaadc14
 • 37bd0a91-2556-4cc2-9ff9-09abed346214
 • 1f8e5aab-41cd-45fa-aaf0-67ecd7af5ca2
 • 1dc7d42c-d902-4301-999b-3eb1418fe473
 • 1b99fee5-1542-40c0-8a35-558927f3c87f

Property ID : TRR-0419-1559

Dyqane me qera 330 Euro muaji - Dyqan
40 m2 1 Tualet  Shto ne liste Printo

Jepet me qera dyqan ndodhet prane shkolles Vasil Shanto , ngjitur me bar ego.
Ka nje siperfaqe 40 m2
Ka verande , siperfaqe te shfrytezueshme 20 m2, ka aspirim , kondicionim.
Eshte shum i pershtatshem per Gjelltore , fast food (pasi pronari zoteron gjithe paisjet e fasd food ), minimarket , parukeri , qender estetike , zyre dhe sherbime te ndryshme
Cmimi i qerase 330 euro / muaji  ose 40000 leke / muaji

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme