Detajet e prones

TRR-0419-1561 Jepet me qera dyqan ndodhet ne Bulevardin Barjam Curri! - Tirane

  • 86d9f59f-30ad-4520-a559-869993095eeb

Property ID : TRR-0419-1561

Dyqane me qera 570 Euro muaji - Dyqan
70 m21 Tualet  Shto ne liste Printo

Jepet me qera dyqan ndodhet ne Bulevardin Barjam Curri!
Ka nje siperfaqe prej 70 m2
Ndodhet buze rruge kryesore
Ka Akses te plot nga rruga kryesore por dhe hyrje nga pas
Mbrapa dyqanit sigurohet dhe parkimi i me shume se 50 makinave
Preferohet te  jepet me nje biznes serioz qe kontratata te jete mbi 3 vite
Eshte e pershtatshme per: Farmaci,Laborator,Klinike,Abcom,Abissnet,DigicomAlbtelecom
Ukt,Posta shqiptare,Oshee
Cmimi i qerase 70.000 leke/ muaji i diskutueshem 
 15% paguhet nga qiramarresi

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme