Detajet e prones

TRR-0419-1562 Jepet me qera apartament 2+1 ndodhet te rruga e Kavajes.

 • 4eeed071-0f26-49b2-a4c5-9f31631f3a3f
 • 68a87547-7aec-480c-8b85-1c6440eeba68
 • 6113a64c-d43f-47ee-ba7b-032537df54bb - Copy
 • 36318479-b3f9-47a9-a161-a6c73703faad
 • ac99a3a2-5b92-431d-b26c-57a9ed6c2ca3 - Copy
 • beb38610-c40d-42f8-8588-b2d8407607e9 - Copy
 • cccaa52f-b11f-4aab-9c0a-c07ae728bdf6 - Copy
 • ccd5d511-9ae1-45a6-a1dd-f0de710b7162 - Copy
 • 1a046c79-637b-4e86-b76a-f708d930560e - Copy
 • 1ad03395-73d3-45fc-be33-2cded993f865 - Copy
 • 2ef9d618-8ca0-4b6f-843a-51676c2524d9 - Copy
 • 3e6aefb9-16f7-4dfb-8cca-0b9bed06312d - Copy

Property ID : TRR-0419-1562

Apartamente me qera, Qera 350 Euro muaji - Apartamente 2+1
76.7 m21 Dhoma Gjumi1 Tualet  Shto ne liste Printo

Jepet me qera apartament 2+1 ndodhet te rruga e Kavajes.
Ka nje siperfaqe prej 76.7 m2.
Ndodhet ne katin e 6 te nje pallatite ri,me 2 kate parkim.
Jepet bosh.Ka kundrabufe dhe kondicioner.
Eshte i organizuar ne dhome gjumi,soxhorno dhe tualet.
Cmimi i qerase 350 euro/muaji

 • :

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme