Detajet e prones

TRR-0419-1564 Jepet me qera vile 2 kateshe ndodhet ne Frake prane Tegut. - Tirane

  • 3
  • 5
  • 6
  • 8
  • 9
  • 10
  • 4

Property ID : TRR-0419-1564

Qera 1,200 Euro muaji - Vila
240 m23 Dhoma Gjumi2 Tualet  Shto ne liste Printo

Jepet me qera vile 2 kateshe ndodhet ne Frake prane Tegut.
Eshte e organizuar ne 2 kate.
Kati i pare i organizuar ne 3 dhoma gjumi , soxhorno , kuzhine me vete , 2 tualete.
Eshte i mobiluar totalisht ne menyre bashkekohore
Kati i dyte papafingo , i organizuar ne holl te madh , tualet , eshte pjeserisht i mobiluar , por mund te mobilohet ne baze tedeshires se klientit
Vila eshte e rrethuar me porte me vete me dru dekorativ , truall i lire me siperfaqe 500 m2 te mbjella me pemetore , gjelberim , oborr i shtruar per parkim ,pamje teper ralaksusese dhe ambjente clodhese , ka cisterna te medha uji.
Cmimi i qerase 1200 euro/ muaji

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme