Detajet e prones

TRR-0419-1565 Jepet me qera apartament i ri 1+1 ndodhet tek Zogu i Zi. - Tirane

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 8
  • 9

Property ID : TRR-0419-1565

Apartamente me qera, Qera 400 Euro muaji - Apartamente 1+1
76 m21 Dhoma Gjumi1 Tualet  Shto ne liste Printo

Jepet me qera apartament i ri 1+1 ndodhet tek Zogu i Zi.
Ka nje siperfaqe prej 76 m2,
Ndodhet ne kati 9 te nje pallati te ri
Ka pamje nga Dajti, orientim nga lindja, mobiluar mjaft mire.
Ka dhe garazh.
Cmimi i shitjes + garazh 400 euro / muaji

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme