Detajet e prones

TRR-0419-1566 Jepet me qera apartament 2+1 ndodhet ne myslym shyri . - Tirane

  • 0f238363-74e5-49df-8a74-1a1aac30fb85
  • 7c13b0f4-938a-4588-b27d-7d1196682ece
  • 19a4ad11-28f9-4c48-b703-fb78f77a0bfb
  • 884cab7b-b461-495e-83bd-24742ccd8219
  • bb5b6c8e-cee1-46ea-9a5e-13d00cb6e077
  • dda60065-5b0a-4c8f-bcec-c98efa78635d
  • dfb44527-5494-4526-9431-12e4a1aa36a4
  • fcbb2b93-d35d-40e7-b894-daea292b4c94

Property ID : TRR-0419-1566

Apartamente me qera, Qera 350 Euro muaji - Apartamente 2+1
60 m22 Dhoma Gjumi1 Tualet  Shto ne liste Printo

Jepet me qera apartament 2+1 ndodhet ne myslym shyri .
Ka nje siperfaqe prej 60 m2.
Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati ekzistues 5 katesh.
Eshte i organizuar ne dy dhoma gjumi,soxhorno,tualet me dritare.
Jepet bosh,ka vetem kundrabufen,lavatrice,frigorifer,kondicioner.
Eshte i shtuar me parket dhe i rinovuar.

Jepet per banim dhe per biznes.
Cmimi 350 euro/muaji

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme