Detajet e prones

TRR-0419-1568 Jepet me qera kati i pare i nje vile 3 kateshe ne zonen e saukut te vjeter, rruga , ndodhet diku mes liqenit artificial dhe fshatit sos!! - Tirane

  • 3
  • 4
  • 5
  • 7
  • 9
  • 10
  • 11
  • 13

Property ID : TRR-0419-1568

Qera 800 Euro muaji - Vila
140 m2 2 Dhoma Gjumi1 Tualet  Shto ne liste Printo

Jepet me qera kati i pare i nje vile 3 kateshe ne zonen e saukut te vjeter, ndodhet diku mes liqenit artificial dhe fshatit sos!! 
Ka siperfaqe 140 m2 dhe eshte i organizuar ne dy dhoma gjumi , soxhorno ambjent gatimi , tualeti .
Eshte totalisht e mobiluar
Gjithashtu shtepia ka hapesire goxha te madhe dhe jashte kopeshtin , pamje relaksuse dhe gjelberim
Ka vend parkim per disa makina
Cmimi i qerase 800€ muaji/ i diskutueshem

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme