Detajet e prones

TRR-0419-1570 Jepet me qera bar-cafe ndodhet ne bulevardin Barjam Curri! - Tirane

  • 0-02-05-af0e51652c6294ed09b982db80668a05391427566d3520d6f719a75f9f4fecbf_a2a5071b

Property ID : TRR-0419-1570

Qera 1,500 Euro muaji - Ambjente biznesi
120 m21 Tualet  Shto ne liste Printo

Jepet me qera bar-cafe ndodhet ne bulevardin Barjam Curri!
Buze rruge kryesore
Ka nje siperfaqe te brendshme 120 m2
Ka dy veranda njera me siperfaqe prej 25 m2 dhe njera eshte 150 m2
Eshte i mobiluar per bar
Aktualisht eshte ne gjendje pune
Jepet per bar , por dhe per aktivitete te tjera sic mund te jene furre buke , pasticeri , zyra , sherbime te ndryshme.
Cmimi i qerase 1500 euro/ muaji

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme