Detajet e prones

TRR-0419-1571 Jepet me qera gasoniere ne Myslym shyri. - Tirane

  • WhatsApp Image 2019-12-14 at 2.41.48 PM (2)
  • WhatsApp Image 2019-12-14 at 2.41.48 PM (1)
  • WhatsApp Image 2019-12-14 at 2.41.48 PM

Apartamente me qera, Qera 300 Euro - Garsoniere

Jepet me qera gasoniere ne Myslym shyri.
Ndodhet ne katin e 3 pallat egzistues , totalisht e rikonstruktuar.
Eshte i organizuar ne soxhorno , ambjent gatimi , dhome gjumi , tualet , ballkon
Eshte totalisht e mobiluar shum mire
Te perfshira ne cmimin e qerase uje, drita dhe internet.
Cmimi i qerase 300 euro/muaji

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme