Detajet e prones

TRR-0419-1573 Jepet me qera apartament i ri 1+1, ndodhet ne nje kompleks te ri pallatesh pas karburant “KASTRATI” perballe “ASTIRIT” - Tirane

  • 0-02-05-7fc3dc3a8e9a410df701dbd31d03d226b5ccf6311cdf056b6c23cb96bf133700_47439e6a
  • 0-02-05-2f258cdbb79206096e1cdc32dc714b95ca7badfb23db1d4837a9f1914e153609_318d7d96
  • 0-02-05-54ea19f9169a0e071bb09878c9e86e8f017a9ff4fdf4423a88123c50c8ad36e0_18fe1cd9
  • 0-02-05-a1419696dfa4b3d3fcf8492fc39610c556d829aac302f5bdbd869c63ca676a88_53fe8667
  • 0-02-05-ab9bcb9ed6b15c67d8c9739c47923be17cb32e165a953c2a03f3f5d76b061c20_a8f9b24f
  • 0-02-05-fe52a056b4bd9d52ac60c90fb826cf259d70c4d14d4380f7ff11ebb634a701a4_df14923a

Property ID : TRR-0419-1573

Apartamente me qera 300 Euro muaji  
77 m21 Dhoma Gjumi1 Tualet  Shto ne liste Printo

Jepet me qera apartament i ri 1+1, ndodhet ne nje kompleks te ri pallatesh pas karburant “KASTRATI” perballe “ASTIRIT” TEK Green City ne unazen e re,kopmleksi eshte shume cilesore me ambiente gjelberuese, relaksuese, me pishine dhe elemente sigurie.
Apartamenti ka nje siperfaqe prej 77 m2,
Ndodhet ne kati 6 te nje pallati te ri te 2019 foto nr.5957
Ashensori pallatit eshte shume i madh, cilesor dhe mban deri 8 persona.
Apartamenti eshte i mire mobiluar, me arkitekt, cdo gje e re me te gjitha kushtet dhe e pabanuar me pare.
Ka dhe garazh.
Cmimi i qerase + garazh 300 euro / muaji

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme