Detajet e prones

TRR-0419-1576 Jepen me qera 2 vila me siperfaqe 250 m2 secila ndertuar ne nje toke me siperfaqe 7000 m2 - Tirane

  • 4
  • 9
  • 11
  • 13
  • 16
  • 17
  • 19
  • 24

Property ID : TRR-0419-1576

Qera, Vile me qera 3,000 Euro muaji - Vila
250 m26 Dhoma Gjumi4 Tualet  Shto ne liste Printo

Jepen me qera 2 vila me siperfaqe 250 m2 secila ndertuar ne nje toke me siperfaqe 7000 m2
ndodhen ne nje zone shum te zhvilluar per biznes dhe Banim prane Kombinatit dhe Vaqarit ne zonat e hotelerise.
Te dyja vilat jane secila nga 2 kate
Njera eshte e mobiluar per banim dhe tjetra per biznes, kantine vere prodhimi .
Vila 2 kateshe e cila perdoret per banim , kati i pare eshte i organizuar ne soxhorno , ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi ,dy tualete , ka oxhak me dru.
,kati i dyte eshte i organizuar ne 4 dhoma gjumi dy tualete , ka oxhak me dru
Te dyja vilat jane ndertime te reja .
Jane te pershtatshme per banim dhe per biznes per zhvillim te agrobiznesit pasi ka shum toke ne shfrytezim
Cmimi i qerase per te dy vilat 3000 euro/ muaji
Cmimi i qerase vec e vec 1500 euro / muaji

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme