Detajet e prones

TRR-0419-1577 Jepet me qera vile 3 kateshe+ papafingo ndodhet ne Yberisht - Tirane

 • 2
 • 3
 • 5
 • 8
 • 13
 • 17
 • 19
 • 23
 • 24
 • 27
 • 28
 • 29
 • 30
 • 37
 • 43

Property ID : TRR-0419-1577

Qera, Vile me qera 1,400 Euro muaji - Vila

Jepet me qera vile 3 kateshe+ papafingo ndodhet ne Yberisht
Ka nje siperfaqe tualli prej 324 m2
Siperfaqe e bazes se ndertimit 108 m2
Siperfaqe ndertim total 416 m2
Ka nje siperfaqe kati prej 120 m2
Te tre katet me siperfaqe secili prej 108 m2 jane te mobiluar dhe ne gjendje shum te mire.
Vila eshte e rrethuar me porte me vete me dru dekorativ , truall i lire me siperfaqe 300 m2 te mbjella me pemetore , gjelberim , oborr i shtruar per parkim ,pamje teper ralaksusese.
Cmimi i qerase 1400 euro/ muaji

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme