Detajet e prones

TRR-0419-1578 Jepet me qera apartament 1+1 ndodhet ne Bllok. - Tirane

 • 0-02-0a-0a487e46c2b9fef40b4afbf7fc7962ce01ea7f835b861d65d744c799d02c1a93_1374e439
 • 0-02-0a-0e04f1dbce3099247ba671b5a4c20af1af87e6de7be4f12627f77e270e7d22ac_b3c12e9b
 • 0-02-0a-2a3d0bc477d3fc7ddaf44e446129698ee4911a940122fb30f82432da864652c0_f721fbc6
 • 0-02-0a-05addc629106c4f9d076b3df5f607d28e61e14bf3dfc52717459d2806f1b2a61_f8f047b1
 • 0-02-0a-9ef9dfd5ac77e384340be60c381538cdd7e90442db89c2eb17b4302a851f26d4_40dc5d3e
 • 0-02-0a-9f00d7754d12987615a4494518b6b7f16af62a919a92d9639a8ae7c7d80db845_f0322db0
 • 0-02-0a-67a0cc9a61a4a8fa4b65629944080286ce70b643d4f7956590b76291c4212a56_35092d73
 • 0-02-0a-71e3b10155f16f52bc8966f108ee0d92b856f982daeef8361a74cacfccd137e8_249c50b5
 • 0-02-0a-5504d526b3054f4899e56b46395e7c73075c8ccaae51f10117ddc6c5c6cd124a_80fe42f8
 • 0-02-0a-a5f083e8a54a49e97e85947d238117d761790e73bc9f1013c0df70afb19f08a8_797da171
 • 0-02-0a-c9d9132de921d014a0fda5d80ed162484c7132ac07b9444d3c359303942bad2f_f31c8351
 • 0-02-0a-c04566e86e19e580b5e124ecba911408df4907fc2577c3ee54d4afa407ce0cad_939b33d8
 • 0-02-0a-dbfb07d4c04343c2130c1a289c571a7fdffb6463fbdec60a19c84f296ba0616b_1a19d63b

Property ID : TRR-0419-1578

Apartamente me qera, Qera 400 Euro muaji - Apartamente 1+1
65 m21 Dhoma Gjumi1 Tualet  Shto ne liste Printo

Jepet me qera apartament 1+1 ndodhet ne Bllok.
Ka nje siperfaqe prej 65 m2.
Ndodhet ne katin e 11 te nje pallati
Eshte i organizuar ne soxhorno,dhome gjumi,tualet dhe ballkon.
Eshte totalisht i mobiluar me te gjitha te nevojshme.
Cmimi i qerase 400 euro/muaji

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme