Detajet e prones

TRR-0419-1579 Jepet me qera ambjent ndodhet ne zonen e bllokut - Tirane

Property ID : TRR-0419-1579

Qera 15 Euro /m2 - Ambjente biznesi

Jepet me qera ambjent ndodhet ne zonen e bllokut
Ka nje siperfaqe prej 100 m2
Ndodhet ne katin e 3 te nje pallati me ashensor.
Mund te jepet dhe vec e vec sip 20 m2 , 40 m2 , 25 m2.
Eshte shume e pershtatshme per zyra , call center etj
Cmimi i qerase 15 euro/ m2

  • :
Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme