Detajet e prones

TRR-0419-1610 Jepet me qera pizeri tek “Komuna e Parisit”. - Tirane

 • 16
 • 13
 • 9
 • 1
 • 2
 • 3
 • 6
 • 7
 • 9
 • 13
 • 16

Property ID : TRR-0419-1610

Dyqane me qera, Qera 400 Euro /muaj - Ambjente biznesi

Jepet me qera pizeri tek “Komuna e Parisit”.
Dyqani ka një sipërfaqe prej 56 m2.
Ambjenti ndodhet në katin përdhe të një pallati.
Ka 6 tavolina , ska verande.
Dyqani ndodhet në një zonë mjaft të aksesueshme të Tiranës dhe është totalisht gati për të filluar punën.
Eshte shume i pershtatshem si pike shperndarjeje picash , pasi ndodhet ne nje pozicion ku eshte e perqendruar popullsi e madhe.
Jepet i mobiluar si në foto.
Cmimi i qerase 400 euro/muaj.

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme