Detajet e prones

TRR-0419-1611 Jepet me qera kati i pare i nje vile dhe kati i dyte (vec e vec) me sip. 220 m2 - Tirane

Property ID : TRR-0419-1611

Dyqane me qera, Qera 500 Euro /muaj - Ambjente biznesi

Jepet me qera kati i pare i nje vile dhe kati i dyte (vec e vec) me sip. 220 m2 dhe ndodhen ne Sauk.
Eshte e pershtatshme per zyra, magazine, farmaci dhe cdo lloj biznesi tjeter.Nuk eshte e pershtatshme per lokale.
Cmimi 500 euro/muaj.

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme