Detajet e prones

TRR-0419-1613 Jepet me qera dyqan tek Oxhaku. - Tirane

Property ID : TRR-0419-1613

Dyqane me qera, Qera 350 Euro /muaji - Ambjente biznesi

Jepet me qera dyqan tek Oxhaku.
Ka nje siperfaqe prej 100 m2.
Ndodhet brenda nje kompleksi.
Shume i pershtatshem per cdo lloj aktiviteti, market , sherbime etj.
Jepet dhe me qera 350 euro/muaji.

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme