Detajet e prones

TRR-0419-1615 Jepet me qera vile 3 kateshe ne komune te parisit . - Tirane

 • 3c7d3f13-c7fb-4e62-8477-92f15da9493a - Copy - Copy
 • 7e57e005-d585-430d-8100-8debfdea4093 - Copy - Copy
 • 9bda5ae2-3354-4a47-bab7-ed3f2b61addd - Copy - Copy
 • 9d20bba0-4924-4255-a20c-1445ec750123 - Copy (2)
 • 75a63b60-ac00-48c9-83a6-55dddeb029fb - Copy - Copy
 • 95115908-92d7-4d1c-a0e0-7e7b579203b6 - Copy - Copy
 • a1ffc311-bb38-4a55-99ab-205071979add - Copy - Copy
 • a0718876-d2ff-4068-8bfd-01e0b66a2af1
 • b4b9aea0-a0bb-42db-a126-a58ed64ae409
 • b95fd0ae-c626-4d86-a135-3489f71aab41
 • c19f9c97-6697-4045-ac39-f1a2c767a763
 • c140380d-51d4-407c-b14e-eee2a362307c

Property ID : TRR-0419-1615

Qera, Vile me qera 2,000 Euro /muaj - Vila

Jepet me qera vile 3 kateshe ne komune te parisit .
Siperfaqja e truallit eshte 300 m2 .
Siperfaqe baze ndertimi eshte 144 m2 .
Siperfaqe e truallit te lire eshte 156 m2 .
Secili kat ka siperfaqe prej 144 m2 .
Siperfaqja totale e ndertimit eshte 432 m2.
Kati i pare perbehet nga 4 ambjente , 1 tualet dhe veranda .
Kati i dyte perbehet nga 4 ambjente, 2 tualete ,1 dush dhe jakuzzi .
Kati i trete perbehet nga 2 dhoma gjumi ,1 tualet ,1 soxhorno dhe nje verande te madhe.
Siperfaqja e oborrit eshte 156 m2 ku mund te parkohen 4 makina.
Eshte shume e pershtateshme per kopesht, qender kursesh, zyra kompanish, hostel etj.
Cmimi i qerase 2000 euro/muaj .

 • :
Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme