Detajet e prones

TRR-0419-1616 Jepet me qera bar-restorant-piceri ndodhet tek Brryli. - Tirane

 • 5
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12
 • 13

Property ID : TRR-0419-1616

Qera 1,000 Euro /muaji - Restorant

Jepet me qera bar-restorant-piceri ndodhet tek Brryli.
Ka nje siperfaqe prej 160 m2 .
Jepet totalisht i kompletuar, me pajisjet e kuzhines ashtu edhe ne arredim, me furre picash rotante me dru dhe gaz.
Eshte me sistem qendror kondicionimi dhe me termokamino.
Me frigorifere.
Cmimi i qerase 1000 euro/ muaji

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme