Detajet e prones

TRR-0419-1707 Jepet dyqan me qera prane liqenit . - Tirane

Property ID : TRR-0419-1707

Dyqane me qera, Qera 600 Euro - Dyqan

Jepet dyqan me qera prane liqenit .
Ka nje siperfaqe prej 200 m2 .
Ambjenti eshte open space dhe ka 2 tualete .
Cmimi i qerase 600 euro /muaj .

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme