Detajet e prones

TRR-0419-1709 Jepet me qera dyqan te liqeni i thate . - Tirane

Property ID : TRR-0419-1709

Dyqane me qera, Qera 400 Euro - Dyqan

Jepet me qera dyqan te liqeni i thate .
Ka nje siperfaqe prej 120 m2 .
Eshte me vertrate xhami nga te dyja anet .
Ambjenti eshte open space dhe ka 2 tualete .
Cmimi i qerase 400 euro /muaj .

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme