Detajet e prones

TRR-0419-1712 Jepet me qera ambjent ne nje nga rruget kryesore te bllokut. - Tirane

Property ID : TRR-0419-1712

Dyqane me qera, Qera 2,000 Euro - Dyqan

Jepet me qera ambjent ne nje nga rruget kryesore te bllokut.
Siperfaqja e brendshme e ambjentit eshte 115 m2 .
Siperfaqja e verandes se shfrytezushme eshte 40 m2 .
Ne qofte se do te perdoret per aktivitet bar restorant,fast food dhe shebime te tjera ushqimi ka te instaluar sistemin e aspirimit per kuzhinen, por eshte e pershtatshme per cdo lloj biznesi tjeter elitar.
Ne te gjithe ambjentin nje pjese e investimit eshte bere ,tualetet jane te rragulluara si dhe nje pjese e ambjentit .
Qeraja eshte 2000 euro neto .

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme