Detajet e prones

TRR-0419-1713 Jepet me qera ambjent i pershtatshem per lokal . - Tirane

  • 0adac070-6ed2-4f2a-8921-6a491e94409f
  • 8bc95636-4c2d-4aee-affe-daa9bd49da13
  • 996a6cec-7151-4344-833f-9fe548b3eeaa
  • 61220ecf-2471-4848-84b0-d0c4dc75919c

Property ID : TRR-0419-1713

Dyqane me qera, Qera 1,600 Euro - Ambjente biznesi, Bar, Dyqan

Jepet me qera ambjent i pershtatshem per lokal .
Ndodhet ne katin e pare te nje objekti dy katesh .
Ambjenti ndodhet ne rrugen e Elbasanit .
Ka nje siperfaqe prej 144 m2 dhe verande 40 m2 .
Cmimi i qerase eshte 1600 euro .

  • :
Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme