Detajet e prones

TRR-0419-1863 Jepet me qera kapanon industrial, ndertim i ri, . I pershtatshem per shumellojshmeri aktivitetesh.  - Tirane

Property ID : TRR-0419-1863

Magazine me qera, Qera 2,500 Euro /muaji - Magazine

Jepet me qera kapanon industrial, ndertim i ri. I pershtatshem per shumellojshmeri aktivitetesh. 

Siperfaqe 1100 m2

Vendodhja eshte buze autostrades Durres-Tirane, km i 6-te.

Ndertesa eshte e perbere nga magazine & showroom me pamje nga autostrada .

Me nje lartesi 8-9 m dhe me mungese kollonash ne mes, magazina  ben te mundur perdorimin e vinxhit.

Dyshemeja eshte e shtruar me beton me kuarc ne ngjyre gri.

Ndertesa eshte e pajisur me instalim elektrik 3-fazor  dhe uje rrjeti nga ujesjelles kanalizime 24 ore.

Ambjenti survejohet me kamera dhe eshte i pajisur me sistem sigurie.

Trualli ku kjo ndertese ndodhet ka nje siperfaqe prej 5000m2, duke i ofruar kapanonit oborr te lire dhe gjelberim rreth e rrotull, e gjitha e perfshire ne cmim.

E pajisur me certifikate pronesie.

Cmimi 2500 euro neto /muaj

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme