Detajet e prones

TRR-0419-1885 Jepet me qera apartament 1+1 ndodhet te ambasada suedeze.  - Tirane

 • 4cf074c7-a6f0-4ab9-8d7d-8a128c0e0210
 • 49d23bd0-9675-4805-82e4-75b363268da7
 • 51d602f0-edce-466f-ad20-888dfb4b43b9
 • 113c63fd-7c9c-4b3b-83c0-a6bc78b7ccfe
 • 231f3047-24a6-4a92-925c-13e79bedb713
 • 658edc66-e268-443a-9119-4aa10ecb8fa9
 • 9877b82b-7ace-431b-bb66-b9efed83215a
 • a0ac4cbd-9a37-4170-97bf-ec6c12d9f9b6
 • b49cb5a9-6f3d-4872-833f-93d58db17599
 • b861790d-06bf-488a-9702-f1f37ca4943f
 • cedf4a15-213b-454a-869e-f7c0cec49ef9
 • e1a74b0d-cff0-4a8f-abb2-22b43e980a16

Property ID : TRR-0419-1885

Apartamente me qera 350 Euro /muaji - Apartamente 1+1

Jepet me qera apartament 1+1 ndodhet  te ambasada suedeze.
Ka nje siperfaqe prej 72 m2.Ndodhet ne katin e pare te nje vile.
Eshte e organizuar ne soxhorno,dhome gjumi dhe tualet.
Eshte totalisht e mobiluar.

Cmimi i qerase 350 euro/muaji

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme