Detajet e prones

TRR-0419-1887 Jepet me qera duplex ndodhet  te ambasada suedeze. - Tirane

 • 1b97c3b6-6ffb-4dcb-a340-e346203f0080
 • 023a1b76-5b99-4d35-a8b6-b6de482833cc
 • 60c7b6d8-f275-42f3-8568-2b9c9bbd409d
 • 133d63fc-14c4-48cf-bde1-8e4156b0f850
 • 153bfc56-581c-4517-86a7-fe1ebe7147f6
 • 4287fd2c-df86-46e8-80bf-0985a4618a32
 • 785227d3-9b8d-4b07-900b-32d43526101c
 • 07435552-6d12-4e74-afa4-78553184f5c5
 • a6fda5f1-bf44-43b0-a5aa-33842284e24e
 • ff955ab6-2693-4aa0-8ad9-ea7e3ffa59aa

Property ID : TRR-0419-1887

Apartamente me qera, Qera 450 Euro /muaji - Apartamente 2+1

Jepet me qera duplex ndodhet  te ambasada suedeze.
Ka nje siperfaqe prej 110 m2.Ndodhet ne katin e dyte dhe te trete te nje vile.
Eshte e organizuar ne soxhorno,kend gatimi,2 dhoma gjumi ,verande dhe 2 tualete.
Eshte me shkalle te brendshme.
Eshte totalisht e mobiluar.
Cmimi i qerase 450 euro/muaji

 • :

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme