Detajet e prones

TRR-0518-842 Jepet me qera Hotel ne Tirane - Tirane

Property ID : TRR-0518-842

Qera 20,000 Euro - Hotel
34 Dhoma Gjumi  Shto ne liste Printo

Jepet me qera Hotel ne Tirane
Eshte i organizuar ne :Bar-restorant,recepsion dhe salle konferencash.
Hotel ka 34 dhoma ,5 prej tyre jane si apartamente dhe 5 te tjera jane dhoma VIP me hidromasazhe etj
Ka 3 ashensore,parking me 2 kate.
Ka ambient shplodhese
Ne dispozicion eshte nje mikrobus 10 vendesh per levizjen e turistave nga aeoporti ne hotel qender Tirane etj.
Hoteli eshte pozicionuar ne nje nga kryqezimet me me shume levizje te turisteve,perreth saj ka shum biznese elitare qe mund te jene ne funksion te hotelit
70% e ujit eshte me panele diellore ,ka dhe sistem filtrimi
Qeraja : 20.000 euro /muaji

  • :
Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme