Detajet e prones

TRR-0518-854 Jepet me qera shtepi private Tek rruga Bardhyl - Tirane

  • 12
  • 13
  • 15
  • 16
  • 18
  • 19
  • 20
  • 26
  • 27

Property ID : TRR-0518-854

Qera 250 Euro muaji - Vila
101 m21 Dhoma Gjumi1 Tualet  Shto ne liste Printo

Jepet me qera shtepi private Tek rruga Bardhyl
Ka nje siperfaqe prej 101 m2
Eshte e organizuar ne soxhorno e ,madhe  e cila pershtatet dhe per dhome gjumi,dhome ngrenje, 1 dhome  gjumi.
Shtepia ka oborr dhe garazh per te parkuar nje makine
Shtepia eshte totalisht e mobiluar me mobilje bashkekohore.
Cmimi 250 euro/muaji

 

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme