Detajet e prones

TRR-0518-854 Jepet me qera shtepi private Tek rruga Bardhyl - Tirane

  • 16
  • 250e3f51-2563-43eb-b6aa-4e9c1a38ca40
  • 99430ad1-e948-49de-8ca5-e817f92b20b1
  • d21c0df3-8377-4cf8-9982-7a92cc294a82
  • 00a84432-63fa-4f6b-87d5-9ff5fe22727b
  • 1a9a0f02-fcc2-4a58-b01c-d46f091c9bd2
  • 6fa21938-0187-438e-9466-e0aa01370844
  • b43a3ac9-1e1c-4eca-a760-fa82367bbd51
  • d640d6c1-85db-437a-b71c-511bbc3811f4

Property ID : TRR-0518-854

Qera 300 Euro muaji - Vila
101 m21 Dhoma Gjumi1 Tualet  Shto ne liste Printo

Jepet me qera shtepi private Tek rruga Bardhyl prane oslo dhe tregut fruta  perimeve . 
-Ka nje siperfaqe prej 101 m2
-Eshte e organizuar ne kend gatimi dhe ngrenie me vete  ,soxhorno e madhe  me dy vende ndenjie e cila  mund te pershtatet dhe per flejtje .

-Ka 2 dhoma  gjumi 1 me krevat dopio , 1 me dy krevate  .

-Ka 2 tualete .
-Shtepia ka oborr ku mund te parkohet nje makine e vogel ose mund te perdoret per sherbime te ndryshme pasi eshte e siguruar me porte kryesore .
-Shtepia eshte totalisht e mobiluar .

Cmimi 300 euro 

 

  • :

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme