Detajet e prones

TRR-0518-858 Jepet apartament 1+1 me qera ne rrugen Vaso Pasha - Tirane

  • 20750662_1584420088244692_1290825468_n
  • 20707872_1584420201578014_878644441_n
  • 20707860_1584419991578035_232019893_n
  • 20707860_1584419991578035_232019893_n - Copy

Property ID : TRR-0518-858

Apartamente me qera 400 Euro muaji - Apartamente 1+1
70 m21 Dhoma Gjumi1 Tualet  Shto ne liste Printo

Jepet apartament 1+1 me qera ne rrugen Vaso Pasha
Pallati ndodhet ne rrugen kryesore, ne nje lokacion shum te preferuar , afer liqenit dhe njekohesisht dy blloqe nga blloku
Ka nje siperfaqe prej 70 m2
Ndodhet ne katin e dyte , te nje pallati te ri me ashensor
Eshte i organizuar ne dhome ndenje ,ngrenje , dhome gjumi , tualet Ka gjithashtu nje ballkon me pamje nga rruga kryesore, “V. Pasha”.   Apartamenti eshte krejtësisht i mobiluar dhe me te gjithe elektroshtepijaket (frigorifer, lavatriçe, sobe gatimi, lavastoviglie, TV, dhe kondicioner në çdo dhomë).
Çmimi: €400 / muaj

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme