Detajet e prones

TRR-0518-860 Jepet me qera vile dy kateshe ne Gurremadhe 6 kilometra e 200 metra larg Tegut - Tirane

Property ID : TRR-0518-860

Qera 800 Euro muaji - Vila

Jepet me qera vile dy kateshe ne Gurremadhe 6 kilometra e 200 metra larg Tegut
Ka nje siperfaqe toke prej 2000 m2
Siperfaqe e viles 280 m2
Kati i pare eshte i organizuar ne 3 dhoma gjumi,soxhorno, tualet dhe eshte bosh
Kati i dyte eshte i organizuar ne 3 dhoma gjumi,soxhorno e madhe ,tualet,ballkon,eshte totalisht i mobiluar
Ka oborr me gjelberim ku mund te parkohen 3 makina,garazh ku mund te parkohen 2 makina
Cmimi 800 euro/muaji

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme