Detajet e prones

TRR-0518-866 Jepet me qera biznesi dhe investimi i nje restorant – vinoteke - Tirane

Property ID : TRR-0518-866

Qera 1,900 Euro - Bar, Restorant

Jepet me qera  biznesi dhe investimi i nje restorant – vinoteke
luksoze ne qender te bllokut.
Cmimi i qerase 1900 euro/muaji

 

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme