Detajet e prones

TRR-0618-1000 Jepet garsoniere me qera prane qendres globe tek rruga e kavajes - Tirane

  • 7
  • 1
  • 2
  • 6

Property ID : TRR-0618-1000

Qera 200 Euro muaji - Garsoniere
48 m21 Tualet  Shto ne liste Printo

Jepet garsoniere me qera prane qendres globe tek rruga e kavajes
Ka nje siperfaqe prej 48 m2.
Ndodhet ne katin e dyte ne pallat te ri.
Eshte totalisht e mobiluar
Pershtatur per banim dhe zyre.
Cmimi 200 euro/muaji

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme