Detajet e prones

TRR-0618-1001 Jepet me qera apartament 1+1 tek bulevardi Gjergj Fishta - Tirane

 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12
 • 13
 • 14
 • 15

Property ID : TRR-0618-1001

Qera 300 Euro muaji - Apartamente 1+1
74 m21 Dhoma Gjumi1 Tualet  Shto ne liste Printo

Jepet me qera apartament 1+1 tek bulevardi gjergj fishta prane gjykates se rrethit
Ka nje siperfaqe prej 74 m2
Ndodhet ne katin e 12 pallat i ri me ashensor
Ka pamje nga dajti , dhe drite gjate gjithe kohes
Eshte e organizuar ne soxhorno , ambjent gatimi , tualet , dhome gjumi.
Esht totalisht e mobiluar
Cmimi i qerase 300 euro/muaji

 

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme