Detajet e prones

TRR-0618-1003 Jepet dyqan me qera tek Pazari i Ri

Property ID : TRR-0618-1003

   

Jepet dyqan me qera tek Pazari i Ri
Eshte dublex : i lidhur me shkalle nga brenda.
Kati i pare ka nje siperfaqe prej 37 m2 dhe kati i dyte 25 m2
Ka fasad xhami.
Nuk ndodhet buze rruge
Cmimi 200 euro/muaji

  • :
Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme