Detajet e prones

TRR-0618-1005 Jepet me qera apartament 1+1 kati i pare i nje vile ndodhet tek rruga Tefta Tashko prane sheshit Avni Rustemi. - Tirane

  • 33
  • 9
  • 7
  • 6
  • 35
  • 34

Property ID : TRR-0618-1005

Apartamente me qera 250 Euro muaji - Apartamente 1+1
51.70 m21 Dhoma Gjumi1 Tualet  Shto ne liste Printo

Jepet me qera apartament 1+1 kati i pare i nje vile ndodhet tek rruga Tefta Tashko prane sheshit Avni Rustemi.
Ka nje siperfaqe prej 51.70m2
Eshte i organizuar ne 1 dhoma gjumi, ndenje + aneks gatim, tualet.
Eshte e mobiluar shum mire
Ka oborr te gjelberuar ku mund te parkohet 1 makine
Gjithashtu hyrja ka dy porta nje per makinen dhe nje per banuesit
Cmimi 250 euro/muaji

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme