Detajet e prones

TRR-0618-1006 Jepet me qera apartament 1+1 kati i dyte i nje vile ndodhet tek rruga Tefta Tashko prane sheshit Avni Rustemi. - Tirane

  • 12
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 10

Property ID : TRR-0618-1006

Apartamente me qera 250 Euro muaji - Apartamente 1+1
73.4 m21 Dhoma Gjumi1 Tualet  Shto ne liste Printo

Jepet me qera apartament 1+1 kati i dyte i nje vile ndodhet tek rruga Tefta Tashko prane sheshit Avni Rustemi.
Ka nje siperfaqe prej 73.4 m2
Eshte i organizuar ne 1 dhoma gjumi, ndenje + aneks gatimi,ballkon ,tualet dhe shkalle e brendshme e cila eshte me vete vetem per katin e 2.
Eshte e rrethuar me porte me vete.
Eshte e mobiluar shume mire
Ka oborr te gjelberuar ku mund te parkohet 1 makine
Gjithashtu hyrja ka dy porta nje per makinen dhe nje per banuesit
Cmimi 250 euro/muaji

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme