Detajet e prones

TRR-0618-1021 Jepet me qera vile 2 kateshe siper natyres se qete. - Tirane

Property ID : TRR-0618-1021

Apartamente me qera, Qera 3,650 Euro muaji - Vila
345 m24 Dhoma Gjumi3 Tualet  Shto ne liste Printo

Jepet me qera vile 2 kateshe siper natyres se qete.
Ndodhet ne mes te qetesise dhe gjelbesimit , me nje pamje fantastike
Ka nje siperfaqe totale prej 345 m2
Vile fantastike , super moderne , me ambjente clodhese , pishine .
Te dy katet te mobiluara luks.
Verande 80 m2
Me oborr ne te cilin ndodhet pishina , parkim per 2 3 makina
Vila ka orientim veri-jug-lindje -perendim
Cmimi i qerase 3650 euro /muaji

 

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme