Detajet e prones

TRR-0618-1022 Jepet hotel me qera

Property ID : TRR-0618-1022

Qera 40,000 Euro muaji - Hotel
1500 m216 Dhoma Gjumi16 Tualet  Shto ne liste Printo

Jepet hotel me qera ndodhet ne zonen e dhermiut , 2 kilometra larg nga qendra e dhermiut, dhe 1 kilometer larg nga bregu i detit
Siperfaqja e ndertimit eshte 1500m2 dhe ndertesa ka 4 kate.
Siperfaqja e e prones eshte prones 3000m2.
Ka dy nivele cmimi 60€ per dhomat normale dhe 80€ suitat.
Mesatarisht xhiro vjetore eshte 480000€
Hoteli ka 16 dhoma.
8 jane dhoma normale dhe 8 jane suita.
Hoteli ka bar, restorant, piceri, pishine, kalceto dhe parkim me se te mjaftueshem.
Qeraja vjetore e hotelit eshte 40.000 euro.

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme