Detajet e prones

TRR-0618-1023 Jepet me qera kati i fundit (4) i nje vile te Mine Peza - Tirane

Property ID : TRR-0618-1023

Qera 1,000 Euro muaji - Vila
200 m22 Dhoma Gjumi1 Tualet  Shto ne liste Printo

Jepet me qera kati i fundit (4) i nje vile te Mine Peza
Ka nje siperfaqe prej 200 m2
Ka dhe tarracen ne dispozicion 120 m2 , me panele diellore.
Eshte totalisht e mobiluar , me mobilje moderne
Eshte e organizuar ne 2 dhoma gjumi , 1 tualet, 1 kuzhine , tarrace me tende metalike , 1 dhome kryesore.
Cmimi 1000 euro/muaji

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme