Detajet e prones

TRR-0618-1053 Shitet ambjent tek Mine Peza - Tirane

Property ID : TRR-0618-1053

Shitje 700 Euro m2 - Ambjente biznesi
200 m21 Tualet  Shto ne liste Printo

Shitet ambjent tek Mine Peza 
Ka siperfaqe prej 200 m2
Gjysem bodrum
Me hipoteke
Ka qene lloto , tani eshte bosh
Ka drite pasi eshte e larte nje meter e gjysem nga toka dhe ka dy dritare
Cmimi 700 euro / m2

  • :

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme