Detajet e prones

TRR-0618-1066 Jepet me qera apartament 4+1 te kopshti botanik - Tirane

 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12
 • 13
 • 14
 • 15
 • 17
 • 18
 • 19
 • 20
 • 21
 • 22
 • 23
 • 24
 • 26

Property ID : TRR-0618-1066

Apartamente me qera 1,200 Euro m2 - Apartamente 4+1
180 m24 Dhoma Gjumi2 Tualet  Shto ne liste Printo

Jepet me qera apartament 4+1 te kopshti botanik 
Ka nje siperfaqe prej 180 m2
Ndodhet ne katin e 3 te nje pallati 4 katesh
Eshte e organizuar ne soxhorno , dhome ngrenje , ngrenje , dy dhoma gjumi te mobiluara per femijet , nje dhome cifti , dhe nje dhome boshe e cila mund te sherbeje si zyre .
Eshte rezidence , me roje 24 ore , Ka ne dispozicion dy garazhe , oborre me lule.
Apartamenti eshte i mobiluar shum mire , me parket ahu , me dru frasheri , me sistem chiller ngrohje , me ndertime me kristal
Super mobilim

Cmimi 1200 euro/ muaji

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme