Detajet e prones

TRR-0618-1067 Jepet me qera apartament 1+1 ndodhet prane Hotel Diplomat 1 , ne Vasil Shanto! - Tirane

  • b1d0e755-7c2d-4a4e-83a7-e4a868320928
  • c3f99195-3982-4c26-9113-ea00a3a1b23c
  • f8690a40-8512-435d-b8d8-7eaec230fa0e
  • f29913d6-09ef-48fe-9a7d-1d90bb1e1d3a
  • 1af40b57-4b41-4c53-bd86-5edee1d2fa13
  • 3bedfa0b-fab3-411a-95fe-ad01c66eeb62
  • 3c97b610-cbba-4e20-b180-a710323b4ae1
  • 4d6fb58f-aae7-4aee-aaea-696a976f9ffe
  • 65630bfe-b6e3-46af-846f-512117f7614c

Property ID : TRR-0618-1067

Apartamente me qera, Qera 290 Euro muaji - Apartamente 1+1
100 m21 Tualet  Shto ne liste Printo

Jepet me qera apartament 1+1 ndodhet prane Hotel Diplomat 1 , ne Vasil Shanto!
Ka nje siperfaqe totale 100 m2
Nodhet ne katin e 5 te nje pallati pa ashensor
E mobiluar totalisht me mobilim bashkekohor
Eshte e organizuar ne soxhorno te madhe , amabjent gatimi , korridor , tualet , dhome gjumi dhe verande 30 m2
Cmimi i qerase 290 euro/ muaji

  • :

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme