Detajet e prones

TRR-0618-1068 Vile Rruga e Elbasanit - Tirane

Property ID : TRR-0618-1068

Qera 1,300 Euro muaji - Vila

Jepet vile me qera tek ambasada amerikane Rruga e Elbasanit ne qytetin tek blloku i vilave
Ka nje siperfaqe prej 200 m2.
Ka nje oborr me siperfaqe prej 400 m2.
Ka nje parkim makine.
Kati pare ka hollin, kuzhine gatimi.
Nje dhome ndenje, koridor dhe tualet ne dretare. Sip e katit pare 90 m2.
Kati i dyte ka tre dhoma gjumi, garderobe 4×2.20.
Tualet me dritare dhe ballkon. Sip totale e katit te dyte 110 m2. Ka cdo dhome kondicioner gjuthsej 5 kondicioner.
E rrethuar me porte me vete.
Ambient gjelberuar dhe shume relaksues dhe i shume i qete.
Ka distance nga rruga duke patur perpara oborr te gjelberuar dhe te gjithe fqinjet jane qeraxhin te huaj te personelit te ambasadave te akredituara ne tirane.
Cmimi qerase 1300 euro
E pershtatshme per banim, rezidence

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme