Detajet e prones

TRR-0618-1069 Apartament 2+1 Komuna e Parisit - Tirane

Property ID : TRR-0618-1069

Apartamente me qera, Qera 500 Euro muaji - Apartamente 2+1
115 m22 Dhoma Gjumi2 Tualet  Shto ne liste Printo

Jepet me qera apartament 2+1 te komuna e parisit, rruga Osman Myderzi
Ka nje siperfaqe prej 115 m2
Apartamenti eshte me 2 banjo, 3 ballkone, 2 dhoma gjumi dhe nje dhome ndenje.
Eshte totalisht i mobiluar ne menyre bashkohore
Orientimi Jug-lindje
Kati 7, me ashensor.
Cmimi 500 euro/ muaji

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme