Detajet e prones

TRR-0618-1071 Jepet me qera Ambient ndodhet ne Komune te Parisit - Tirane

  • 4
  • 5

Property ID : TRR-0618-1071

Qera 200 Euro muaji - Ambjente biznesi
30 m21 Tualet  Shto ne liste Printo

Jepet me qera Ambienti ndodhet  ne Komune te Parisit
Ka nje siperfaqe prej 30 m2
Ambienti ndodhet ne katin 0.
Disponon fasade xhami te konsiderueshme gje e cila mundeson nje reklamim dhe marketing optimal per biznese te ndryshme ,ka organizim open space qe te jep mundesine e investimit.
Ambienti jepet edhe me qera ne vleren 2oo euro/ muaji

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme