Detajet e prones

TRR-0618-1072 Jepet me qera apartament 3 +1 prane rruges se kosovareve. - Tirane

 • 15
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 11
 • 12
 • 13
 • 14

Property ID : TRR-0618-1072

Apartamente me qera, Qera 550 Euro muaji - Apartamente 2+1, Apartamente 3+1
131 m23 Dhoma Gjumi2 Tualet  Shto ne liste Printo

Jepet me qera apartament 3 +1  prane rruges se kosovareve.
Ka nje siperfaqe prej 131 m2
Ndodhet ne katin e 1 banim , ose i dyti mbi dyqane
Orinetimi Jug-perendim
Eshte i organizuar ne soxhorno , dhome ngrenje , 3 dhoma gjumi , 2 tualet njeri me dritare
Eshte i mobiluar , mund te ndahet te  jepet dhe 2+1
Cmimi i qerase neqoftese do jepet e gjitha  3+1 550 euro / muaji 
Neqoftese  do jepet 2+1  Cmimi 350 euro / muaji

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme