Detajet e prones

TRR-0618-1173 Jepet me Qera Vile te Rruga e Elbasanit - Tirane

 • 28
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 10
 • 11
 • 13
 • 14
 • 16
 • 17
 • 18
 • 19
 • 21
 • 22
 • 23
 • 24

Property ID : TRR-0618-1173

Qera 800 Euro muaji - Vila


Jepet me qera kati i 3 dhe papafingo e nje vile te re , ndodhet tek vilat gjermane
Kati i trete ka nje siperfaqe prej 130 m2
Papafingo ka siperfaqe prej 70 m2
Eshte e mobiluar totalisht shume mire me te gjitha paisjet e nevojeshme , me oxhak druri , kondicioner etj
Cmimi 800 euro / muaji

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme