Detajet e prones

TRR-0618-1174 Jepet me qera ambjent pershtatshem per restorant ndodhet prane ish stadiumit qemal stafa dhe rruges elbasanit - Tirane

Property ID : TRR-0618-1174

Qera 2,000 Euro /muaji - Bar, Restorant
140 m22 Tualet  Shto ne liste Printo

Jepet me qera ambjent pershtatshem per restorant ndodhet prane ish stadiumit qemal stafa dhe rruges elbasanit
Lokali ka nje siperfaqe prej 140 m2 eshte me shkalle poshte
Ka nje verande me siperfaqe e 100 m2
Ka dhe nje magazine 25 m2 , 2 tualete
Gjithashtu ka dhe verande nga mbrapa
Cmimi i qerase 2000 euro/ muaji pa taksa

  • :
Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme