Detajet e prones

TRR-0618-1177 Jepet me qera Apartament 2+1 te brryli - Tirane

 • 16
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12
 • 13
 • 14
 • 15

Property ID : TRR-0618-1177

Qera 400 Euro muaji - Apartamente 2+1
100 m22 Dhoma Gjumi2 Tualet  Shto ne liste Printo

 

Apartament me siperfaqe 100 m2, ndodhet ne katin e 3 te pallatit 7 katesh, me ashensor.
Pallati dhe apartamenti eshte i restauruar, i arreduar dhe i lyer prej pak kohe, me izolim termik. Ne katin e nendheshem te pallatit ekziston supermarketi dhe ne krahe te tij parkim privat dhe i lire

Pamje te lire vizive dhe panoramike nga krahu i lanes.

Apartamenti ka dyer dhe dritare te reja pvc-je me izolim termik dhe akustik, 3 kondicionere, 2 televizore dhe i arreduar.
Apartamenti ka:
– 2 dhoma gjumi
-2 banjo me dritare
– 2 korridore
-2 ballkone
– guzhinen dhe soxhornon ne ambjent unik

Te gjitha ambjentet kane drite natyrale dhe lihen qiramarresit ne gjendjen qe shihen ne fotografi.

Qera mujore = 400 euro i pa diskutueshem

Garanci 1500 € (per apartamentin dhe kohen e qendrimit ne kontrate), qe i kthehen qeramarresit ne momentin e dorezimit te apartementit nese s’ka deme dhe nese s’ka shkelur pikat e kontrates.

Kontrata – minimuni 1 vjecare.

Per kontrata te deklaruara me noter qera mujore = 470€ (ku 70€ jane taksat =15%)

 

 • :

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme