Detajet e prones

TRR-0618-1180 Jepet me qera vile 3-kateshe prane Kopeshtit Zoologjik - Tirane

  • 13
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22

Property ID : TRR-0618-1180

Qera 4,000 Euro muaji - Ambjente biznesi, Vila
800 m26 Dhoma Gjumi  Shto ne liste Printo

Jepet me qera vile 3-kateshe prane Kopeshtit Zoologjik.
Vila ka nje siperfaqe turalli prej 766 m2
Siperfaqja e bazes se ndertimit 225 m2
SIperfaqe totale e ndertimit 675 m2
Ka dhe teracen te shfyrtezueshme e cila eshte me parapet , dhe kafaz shkalles qe ngjitesh deri ne tarrace po me siperfaqe 225 m2
Ka nje siperfaqe te lire trualli prej 541 m2 nga te cilen pjesa me e madhe e truallit eshte nga pjesa ballore , ndersa pjesa tjeter eshte nga mbrpa dhe anash viles.
Cdo kat ka 1 tualet dhe 5 ndarje te cilat jane me gips dhe mund te hapen dhe te behen ndryshime sipas kerkese se kilentit per te shtuar dhoma ose per te zmadhuar dhoma.
Kati 1 ka nje holl me sip. 67 m2 pa kollona,dhe hapesira te tjera per klasa zyra etj , me ngrohje qendrore, kondicioner, gjenerator.
Eshte e rrethuar me mur dhe porte me vete
Eshte 50 m larg rruges kryesore.
Ka akses shum te mire me te gjitha rruget hyrese dhe dalese per nga tegu , per nga diga e liqenit , per nga rruga e tiranes se re dhe eshte e pozicionuar ne nje vend shum te mire ku ka dhe qendra banim , bzinese dhe institucione perreth dhe shum prane statcionit te autobuzit.
Ka nje pamje fantastike , ku te krijon qetesi dhe relaks ,
Eshte e pershtatshme per shkolle , zyra , kopesht , fondacion dhe per cfaredo lloj biznesi elitar.

Qera 4000 euro/muaji

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme